Lege aholkularitza

José Mª Compains Rolán José Mª Compains Rolán
1973. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
jmcompains@eskubide.com
Ángel Mª Anaut Mendioroz Ángel Mª Anaut Mendioroz
1973. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
aanaut@eskubide.com
Gaztelu Echauri Artuch Gaztelu Echauri Artuch
2000. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitate Publikoan.
gechauri@eskubide.com
Marta Sarasíbar Segura Marta Sarasíbar Segura
1978. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
msarasibar@eskubide.com
Francisco Javier Martínez Chocarro Francisco Javier Martínez Chocarro
1978. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
Nafarroako Kontseiluko kontseilari ohia.
jmchocarro@eskubide.com
Fernando Martínez Chocarro Fernando Martínez Chocarro
1984. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
fmchocarro@eskubide.com
Álvaro Rubio Guembe Álvaro Rubio Guembe
1999. urtetik jarduneko abokatua.
Zuzenbidean lizentziatua, Nafarroako Unibertsitatean.
arubio@eskubide.com